• Skontaktuj się z doradcą: 22 512 05 01

bądź jak bank

dbaj o swoje pieniądze
Jak myślisz, dlaczego duże, prężnie działające instytucje finansowe inwestują aż 10% swoich przychodów, by zabezpieczyć pozostałe 90%?

sprawdzają na miarę naszych czasów

Siła 73 źródeł

Jak możesz zachować pewność prowadzenia biznesu, posiłkując się jedynie jedną czy dwiema bazami danych gospodarczych? To stąpanie po cienkim lodzie! 73 zróżnicowane źródła informacji gospodarczej w KIPG to nasza duma i wspólne osiągnięcie, którym chcemy dzielić się z naszymi Klientami.

Informacje z BIG

W jednym miejscu znajdziesz informacje z największych BIG-ów działających w Polsce. Zyskasz czas i zmniejszysz koszty zabezpieczenia swojego biznesu.

Pomoc eksperta KIPG

Raport to nie wszystko – mając tak rozbudowane narzędzia sprawdzania firm należy umieć dobrze je interpretować. To właśnie dlatego zatrudniamy ekspertów prawa gospodarczego, którzy z przyjemnością przedstawią Tobie gruntowną ocenę raportu dotyczącego sprawdzanej firmy

Intuicyjny panel Klienta

Prosty w użyciu, mobilny, szybki system obsługi Klienta to nasz panel – dzięki niemu szybko zweryfikujesz dany podmiot, czy zlecisz windykację swojego dłużnika. Z każdego miejsca na ziemi masz możliwość ekspresowego kontaktu ze swoim opiekunem.

Konsultacje prawne dla naszych Klientów: 22 355 28 01
a