• Skontaktuj się z doradcą: 22 512 05 01

firma

co reprezentujemy?

Prowadzenie każdego biznesu wiąże się z ryzykiem.
Misją Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego jest ograniczanie tego ryzyka.

Jak to robimy?
Analizujemy dane przeszło 2,5 miliona firm działających w Polsce. Na tej podstawie wystawiamy rekomendacje dotyczące wiarygodności biznesowej. Nasze oceny zawierają się w skali od: „Można robić interesy”, poprzez „Uważaj” do „Tę firmą omijaj z daleka”. Nasz system oparty na mechanizmach sztucznej inteligencji przetwarza informacje z 73 źródeł.

W śród nich można wymienić Biuro Informacji Kredytowej, Biura Informacji Gospodarczych, Krajowy Rejestr Sądowy, Główny Urząd Statystyczny, Krajowy Rejestr Zadłużonych,  giełdy wierzytelności firm windykacyjnych. Analizujemy majątki, ruchomości i sieci powiązań pomiędzy firmami oraz osobami. Grono naszych klientów liczy już prawie 5 000 firm z różnych branż. Są wśród nich zarówno duże spółki giełdowe jak i małe przedsiębiorstwa, które chcą czuć się bezpiecznie.

Oprócz wywiadu gospodarczego, Instytut zajmuje się także windykacją zadłużenia zarówno na etapie polubownym jak i sądowym.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w swoich branżach, chętnie dzielimy się swoją wiedzą organizując szkolenia, konferencje i warsztaty, które gromadzą szerokie grono uczestników.

rzetelność
doświadczenie
innowacyjność
Konsultacje prawne dla naszych Klientów: 22 355 28 01
a