• Skontaktuj się z doradcą: 22 512 05 01

Poznaj nasze sposoby działania

Historia Pana Zbigniewa

Pan Zbigniew, rozpoczął działalność w transporcie

  • Nowa działalność na rynku
  • Listy intencyjne od dwóch Spedytorów
  • Konieczność wzięcia kredytu i dwóch aut ciężarowych w leasingu
  • Brak zdolności kredytowej firmy (za krótki staż)
  • Brak reklamy firmy w internecie
0
tyle finansowania potrzebuje Zbigniew
1. Podpisanie umowy

Podpisanie umowy z przedstawicielem KIPG – rozpoczęcie współpracy. Pan Zbigniew spełnia warunki przystąpienia do programu ZAUFANY KONTRAHENT i PUNKTUALNY PŁATNIK. Od razu rozpoczynamy promowanie firmy Pana Zbigniewa dzięki Google adWords.

2. Promocja firmy

Nowa firma Pana Zbigniewa jest już widoczna w Internecie. Wykonana przez nas strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem SEO i szybko generuje zgłoszenia dla naszego bohatera.

3. Rating kredytowy

Szanse na kredyt dla Pana Zbigniewa stale rosną – Eksperci KIPG skrupulatnie przesyłają pozytywne informacje kredytowe do Biur Informacji Gospodarczej, będące podsumowaniem terminowych wpłat naszego Klienta.

4. Firma rozwija skrzydła

Udało się! Po kilku miesiącach Pan Zbigniew otrzymuje finansowanie i podpisuje umowy ze spedytorami. Dodatkowo tworzy nowe miejsce pracy dla kierowcy biorąc w leasing ciągnik siodłowy. Droga do sukcesu stoi otworem!

0
otrzymane finansowanie
0
czas trwania sprawy
0
ilość wyświetleń strony Klienta
Kobieta pracownik biurowy siedzi przy stole konferencyjnym.

opinia eksperta

Punktualny Płatnik to nowatorski program na rynku biznesowym w Polsce. Działając na straży transparentności w biznesie, wspieramy naszych Klientów w zdobywaniu pozytywnych informacji gospodarczych. Pomogliśmy naszemu Klientowi w zdobyciu nowych zleceń i pozyskaniu korzystnego finansowania. Uważam, że współpraca z KIPG pozwala młodym firmom wskazać dalszy, optymalny kierunek rozwoju.

a Skip to content